به سايت انجمن خوشنويسان شهرري خوش آمديد .
سخن روز
امام حسین علیه السلام:
عاجزترین مردم كسی است كه نتواند دعا كند . / بحارالانوار جلد 93 صفحه 294
 
پيوندها
 
تصویر تصادفی
 
قاصدك
 
تاريخچه

انجمن خوشنويسان شهرري در سال 1359 به همت استاد امير حسين محمدي بنيان گذاري شد. كلاسهاي مذكور توسط ايشان و با تحمل مشقت هاي فراوان در مراكز مختلفي از جمله دبيرستان شهيد مدرس و مركز تربيت معلم شهيد مفتح فعاليت خود را آغاز نمود و پس از سال ها در كتابخانه زكرياي رازي ادامه فعاليت داد.

از سال 1364 پس از مراجعت استاد امير حسين محمدي به تهران ادامه كلاسهاي شهرري به دست تواناي استاد علي علي ادامه طريق داد و در سال 1370 با تلاش ايشان و همراهي جمعي از فارغ التحصيلان توانست بعنوان شعبه شورايي و مستقل به ثبت برسد .

پس از مستقل شدن شعبه و در پي آن روند رو به تزايد هنرجويان باعث گرديد انجمن خوشنويسان شهرري از مراكز آموزشي آموزش و پروش جهت برگزاري كلاسهاي خود استفاده نمايد و مدتي نيز در كانون پرورشي فكري كودكان و نوجوانان به تعليم هنرجويان پرداخت.

گستردگي فعاليت انجمن خوشنويسان شهرري ، ازدياد هنرجويان ، رشد كيفي و كمي اعضاي محترم و تنوع نيازهاي مرتبط مارا برآن داشت تا در سال 1373 به جهت اعضاي محترم شعبه شهرري و همدلي جمعي از فارغ التحصيلان مكاني مستقل را به عنوان مركز فعاليت هاي خوشنويسي شهرستان ري انتخاب نما ئيم كه در اين ميان اساتيد انجمن خوشنويسان شهرري و اعضاي محترم شورا با صرف نظر از حق الزحمه در يافتي بستر اين تصميم مهم را فراهم نمودند .

هم اكنون انجمن خوشنويسان شهرري با بيش از300 هنرجوي خوشنويسي در طي سال و تعداد16 مدرس و 82فارغ التحصيل به كار خود ادامه مي دهد

منوي كاربري
نام کاربری :
کلمه عبور :

 
 
تازه ها
 
آخرین اخبار
 

 
 
.: تمامی حقوق اين سايت متعلق به انجمن خوشنويسان شهرري می باشد :.