به سايت انجمن خوشنويسان شهرري خوش آمديد .
سخن روز
امام صادق علیه السلام: خدایا تا زمانی به من عمر بده که عمر من در طاعت تو صرف شود و بس.
 
پيوندها
 
تصویر تصادفی
 
قاصدك
 
اخبار

نگاهي نو به فضا در خط  
انجمن خوشنويسان شهرري،نشست تخصصي يك روزه اي با عنوان؛ نگاهي نو به فضا در خط برگزار مي نمايد. رئيس انجمن خوشويسان شهرري خبراز نشست تخصصي يك روزه اي با عنوان نگاهي نو به فضا در خط ويژه هنرجويان دوره هاي خوش، عالي، ممتاز و فارغ التحصيلان شعبه انجمن خوشنويسان شهرري داد

فراخوان جشنواره ملي خوشنويسي رضوي  
دبير جشنواره ملي خوشنويسي رضوي از ارتقاي سطح جوايز جشنواره ملي خوشنويسي رضوي در سال جاري خبر داد و گفت: هر چند كه اين هنر ايراني ساليان سال از كم حاشيه‌ترين، اثرگذارترين و منتقل كننده‌ترين ابزار فرهنگي بوده است اما كشورهاي ديگر جشنواره‌هاي خوشنويسي ايراني را با سطح جوايز بهتري نسبت به جشنواره‌هاي داخلي برگزار مي‌كنند.

زیبایی آن چیزمرموز و عاشقانه اي است که در درون خود داریم  
جواد صادقی متولد 1348و داری مدرک کارشناسی نقاشی است و از سال 1361 به خوشنویسی روی آورد و در محضر اساتید خوشنویسی شهرری امیر حسین محمدی و سپس علی علی شاگردی می کند تا این که درجه ممتاز خوشنویسی را بدست می آورد و بعد از آن در سه دوره از کلاسهای فوق ممتاز استاد امیرخانی شرکت می کند. آن طور که خود می گوید خوشنویسی از دوران کودکی با وي همراه بوده است و زمینه این علاقه برادر بزرگتر وی بوده است که به خوشنویسی مشغول بود .

نمايشگاه آثار خوشنويسي حافظ شيرازي  
نمايشگاه آثار خوشنويسي حافظ شيرازي از 17 تير تا 17 مردادماه به مدت يك ماه ، در موزه هنرهاي معاصر اصفهان _ خيابان استانداري داير است .
اولين صفحه صفحه قبل صفحه 7 از 7
منوي كاربري
نام کاربری :
کلمه عبور :

 
موضوعات اخبار
 
تازه ها
 
آخرین اخبار
 

 
 
.: تمامی حقوق اين سايت متعلق به انجمن خوشنويسان شهرري می باشد :.